Reprezentant Vanzari IT&C

K Tech Electronics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- furnizeaza informatii clientilor cu privire la sistemele si componentele comercializate;
- realizeaza configurari de sisteme conforme cu cerintele si nevoile clientilor;
- ofera consultanta privind terminalele GSM comercializate, precum si serviciile de abonamente si cartele Vodafone;
- desfasurarea activitatilor specifice vanzarilor in rate la nivel de magazin;
- dezvolta si mentine portofoliul de clienti.

CERINTE

- studii superioare economice sau tehnice (finalizate sau an terminal);
- experienta anterioara de minim 6 luni pe un post de vanzari;
- foarte bune cunostinte IT&C;
- minime cunostinte cu privire la terminalele GSM existente pe piata;
- minime cunostinte economice legate de conditiile de creditare si documentele necesare intocmirii dosarelor de credit;
- persoana meticuloasa, perseverenta, organizata, orientata spre rezultate, auto-motivata, energica, rezistenta la stres, comunicativa.

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim?
Un mediu de lucru tanar si dinamic, sansa dezvoltarii profesionale prin training-uri si evaluari periodice si bonusuri in functie de performante.

Echipa K Tech Electronics va doreste succes in domeniul profesional!

K Tech Electronics si-a castigat renumele pe piata IT datorita calitatii serviciilor oferite si profesionalismului cu care isi intampina clientii, promovand cele mai noi produse si solutii IT prin lantul de magazine Ultra PRO Computers precum si prin reteaua sa de distributie.

Prin pasiunea noastra pentru tehnologie si prin profesionalismul de care dam dovada, ne mentinem in topul companiilor de profil din Romania, de peste 10 ani.

Echipa noastra sustine dezvoltarea profesionala a angajatilor prin training-uri si evaluari periodice. Mediul de lucru este dinamic, favorizand acumularea unor vaste cunostinte in domeniu si rasplatind initativa si creativitatea.