REPREZENTANT VANZARI - IT

PROCA - MEMBRU RTC HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- va gestiona conturi importante (segementul reselleri si corporate)
- va dezvoltata strategia de vanzare si de promovare a produselor
- se va implica in implementarea strategiei de vanzare
- va negocia termenii contractuali cu clientii nostri
- va gestiona comenzile catre clienti

CERINTE

- studii economice finalizate
- experienta in domeniul vanzarilor/marketing/ achizitii publice IT
- permis conducere categoria B
- cunostinte de legislatie in domeniul achizitiilor publice
- cunostinte IT
- capacitate de analiza
- abilitati de comunicare si negociere
- persoana proactiva, dinamica

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- bonus in functie de performante
- masina de servciu
- telefon de serviciu
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere

ProCA este brandul de distributie IT&C al Grupului RTC. Reteaua Proca numara peste 1500 de dealeri activi in toata tara, care au in obiectiv grija ca marcile din portofoliu sa ajunga la consumatorul final. Avantajul competitiv al ProCA este asigurat de acoperirea nationala, numarul mare de branduri consacrate aflate in portofoliu (Apacer, BenQ, Cannon, Hama, Logitech, Philips, Sony), nivelul ridicat al serviciilor oferite, dar si know-how-ul acumulat de Grupul RTC pe segmentul de distributie.