Reprezentant Vanzari  instalatii (RVI  01)

Global Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

? Elaborarea previziunilor vanzarilor pe anul in curs
? Cresterea numarului de clienti a firmei _i volumul vanzarilor
? Realizarea targeturilor de vanzari
? Negocierea cu potentialii clienti si incheierea de contracte
? Intocmirea de oferte scrise de produse a companiei
? Reprezentarea firmei la Targurile _i Expozitiile specializate
? Raportarea saptamanala / lunara despre indeplinirea obiectivelor specifice postului
? Elaboreaza propuneri de imbunatatire a activitatii curente si a retelei de distributie

Cerinte:

? Studii superioare tehnice profil Centrale Termice
? Experienta in activitatea de vanzari echipamente _i instalatii
? Cunostinte teoretice de specialitate in domeniile: constructiilor, automatizari, instalatii
? Utilizare computer: MSOffice (Word, Excel, Power Point)

Oferta (bonusuri, beneficii):

Va rugam sa trimiteti Curriculum Vitae in deplina confidentialitate, specificand pozitia pentru care candidati, prin e-mail