Agent vanzari patiserii cofetarii si ingrediente industria alimentara

EDISON COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul de vanzari mentine relatia directa cu un portofoliu de clienti. Contacteaza clientii si potentialii clienti in vederea preluarii comenzilor, mentine legatura cu departamentul logistica pentru confirmarea livrarilor si urmareste incasarile. Mentine si dezvolta portofoliul de clienti.

Optional: permis conducere cat. B si cunoasterea orasului unde activeaza.

Necesar: lucru la calculator, procesare documente, word, excel, Internet, preluare comenzi prin telefon, urmarire stadiu comenzi, solduri clienti, corespondenta.

Program de lucru L-V 8-18 , va rog nu sunati, trimiteti orice informatie pe email.

CERINTE

Seriozitate maxima si respect fata de clienti si colectiv. Experienta in vanzari, in special ingrediente pt industria alimentara. Candidatul pentru acest post trebuie sa fie o persoana cu abilitati de comunicare foarte bune, sigura, harnica, constiincioasa, spirituala. Este de dorit experienta pe un post similar. Target de contacte zilnice impus.

BENEFICII OFERITE

Telefon, masina pentru deplasari la clienti localizata GPS. Bonusuri la indeplinire target sau volum incasari.

Producator si distribuitor cu experienta de 20 ani pe piata nationala de ingrediente pentru industria alimentara.
Suntem o echipa harnica, unita, tanara, nu foarte mare, unde oamenii sunt priviti individual; nu ca o marca sau un numar.
Oferim seriozitate, respect si corectitudine angajatilor si ne dorim acelasi lucru din partea lor.