Reprezentant Vanzari-Industria Auto

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Creeaza, mentine, si dezvolta relatiile de afaceri cu partenerii vechi sau noi.
2. Stabileste intalniri cu clientii, aduna informatii despre ceea ce vor sa cumpere. Actualizeaza permanent baza de date cu clientii sau potentialii clienti .
3. Implementeaza planul de vanzari pentru aria in care activeaza.
4. Realizeaza activitatile necesare pentru a indeplini obiectivele individuale si de companie
5. Realizeaza comenzile in functie de zona si de volumul de marfa cat mai eficient, astfel incat sa nu faca in aceeasi zona mai multe comenzi pe zi.
6. Incaseaza banii in termenul stabilit, inainte de a lua alta comanda.

CERINTE

1. Experinta in vanzari- 3 ani (preferabil industria auto)
2. Persoana organizata, cu foarte bune abilitati de prezentare, negociere, persuasiune si planificare
3. Engleza- nivel avansat

BENEFICII OFERITE

Program luni-vineri, 8.30-17.30. Salariu atractiv, comision 2% din incasari la termenul de plata, bonuri de masa, telefon, masina.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!