Reprezentant Vanzari - industira alimentara

EDUROM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Mentine si dezvolta relatiile cu portofoliul de clienti existenti (Bucuresti)
(producatori din domeniul panificatiei, produselor de patiserie si cofetarie);
Detine o buna cunoastere a portofoliului de produse pe care il gestioneaza;
Ofera consultanta clientilor in utilizarea produselor, in colaborare cu specialistii din companie;
Promoveaza produsele companiei in piata;
Atrage noi clienti;
Negociaza, incheie si gestioneaza contractele;
Realizeaza periodic rapoarte de activitate; isi imbunatateste activitatea in functie de acestea.

CERINTE

Studii superioare – constituie avantaj Facultatea de Chimie
Experienta in vanzari minim 2 ani (constituie avantaj experienta in industria alimentara)
Permis de conducere categoria B
Cunostinte operare PC – nivel mediu
Cunostinte de limba engleza - nivel mediu;

Cautam o persoana cu competente de vanzari ridicate;
Capacitate de organizare si planificare;
Perseverenta in atingerea obiectivelor lunare.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial la nivelul companiilor multinationale
- Salariu fix, plus comision din vanzari
- Masina de serviciu, telefon mobil, asigurare, diurna deplasari
- Program de pregatire: dezvoltarea abilitatilor de vanzare, training de produs

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de consultanta in domeniul resurselor umane