Reprezentant vanzari in magazin Colorit

Roart Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-participarea activa la vanzarea produselor in concordanta cu strategia de vanzari;
- asigurarea unui nivel ridicat de servicii in interiorul magazinelor;
- mentinerea standardelor solicitate;
- implementarea activitatilor promotionale in magazin;
- promovarea imaginii, dar si a produselor firmei;
- asigurarea de asistenta si consiliere clientilor in achizitionarea de produse;
- identificarea nevoilor clientilor

CERINTE

Candidatul ideal

Cautam persoane zambitoare, cu o atitudine pozitiva, dinamice, serioase, cu spirit de initiativa, pasionate de arta.
Cerinte:
- abilitati de comunicare si lucrul in echipa;
- orientare catre client;
- entuziast, motivat;
- disponibilitate si mobilitate
- experienta relevanta in vanzari
- abilitati de lucru cu calculatorul: Word, Excel, e-mail, internet
- cunoasterea limbii engleze este un plus
- permisul auto este un plus

BENEFICII OFERITE

Oferte:
- bonuri de masa
- posibilitati reale de crestere a salariului, in functie de eficienta si efortul depus
- mediu de lucru placut si profesionist alaturi de o echipa vesela, pasionata si dedicata;
- un loc de muncă sigur;
- posibiltate de promovare

Atat magazinul online Colorit.ro cat si cele doua magazine fizice din Bucuresti sunt rezultatul a peste 20 de ani de experienta in domeniul comertului cu materiale pentru pictura. Permanenta legatura cu clientii nostrii ne-a ajutat sa intelegem exact nevoile acestora, sa ne imbunatatim cunostintele in acest domeniu si sa oferim la randul nostru aceste informatii altor clienti.

RoArt Distribution este unic importator si distribuitor in Romania al marcilor: Lukas, Nerchau, Sennelier, Raphael, Renesans, Isabey, Iwata, Tintoretto, Harder & Steenbeck, Jacquard, Sculpey si altele.

Contactul permanent cu producatorii interni si internationali prin participarea la targuri interne si internationale de profil, grija pentru selectarea produselor cat mai adecvate nevoilor clientilor, seriozitatea si viteza cu care acestia sunt serviti, sunt prioritatile noastre. Toate aceste calitati ne-au adus reputatia de furnizor stabil si serios, RoArt Distribution S.R.L. detinand pozitia de lider pe piata on line de materiale pentru pictura.