Reprezentanta Vanzari in Bucuresti

DAB FIRE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea de servicii.
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona alocata.
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala a firmei.
- Realizarea obiectivelor comerciale ale firmei
- Atingerea sistematica a targetelor de vanzari, realizarea obiectivelor comerciale ale firmei

CERINTE

- Poţi să vorbeşti cu oricine, în orice condiţii
- Eşti entuziast şi plin de energie
- Eşti organizat şi ştii să lucrezi şi să comunici bine cu alţi colegi
- Eşti convingător şi hotărât
- Eşti o persoană integră care îşi ţine promisiunile;
- Experienta de min 2 ani pe o pozitie similara - agent vanzari servicii
- Permis de conducere categoria B, vechime min 3 ani
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Persoana dinamica, organizata, responsabila

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o firma de prestigiu in domeniu
- Pachet salarial deosebit de atractiv
- Posibilitati de promovare
- Sistem centralizat de training-uri profesionale
- Echipamente de lucru: masina, telefon, laptop,
Relatii la telefon 0786014803 sau trimiteti CV la mail sergiu.cojocariu@dabsecurity.ro

Suntem o companie aflata intr-o continua dezvoltare, care ofera servicii la nivel national, iar din 29.05.2013 detinem aviz pentru dispecerat cu acoperire la nivelul intregii tari. Servicii de care beneficiaza companii de prestigiu din Romania, cum ar fi Billla, PRAKTIKER,PENNY MARKET, MEGA DISCOUNT XXL. Pe piata serviciilor de monitorizare din Romania suntem una dintre putinele societati care asigura un timp mediu de 3-5 minute al interventiilor.