Reprezentant vanzari Imobiliare

CITY POINT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezenta showroom vanzari
- asimilare informatii proiect, piata imobiliara
- prezentarea apartamentel proiectului clientilor interesati
- ofertare telefonica si pe e-mail
- intocmire rapoarte periodice
- participare intalniri negociere, sedinte
- customer service locatari existenti

CERINTE

- Cunostinte de operare calculator: Ms Office, Windows;
- Cunostinte de utilizare a echipamentelor specifice: copiator, fax;
- Vorbitor limba engleza nivel mediu-avansat;
- Bune abilitati de comunicare, exprimare verbal si scrisa;
- Responsabilitate personală şi punctualitate;
- Persoana organizata, analitica, atenta la detalii;
- Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj dar nu este un criteriu obligatoriu de selectie;
- Abilitati deosebite de comunicare si negociere;
- Putere de convingere;
- Persoana dinamica, optimista, sociabila;
- Spirit puternic de echipa si antreprenorial;

BENEFICII OFERITE

- negociabil

DESCRIEREA FIRMEI

Complex Rezidential