Reprezentant Vanzari / Agent Vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere
* Sa cunosti si sa pormovezi produsele companiei.
* Sa fii orientat catre atingerea ţintelor de vânzări.
* Sa fii constient de calitatea imaginii directe pe care o creezi ca purtător de imagine al companiei.
* Un plan de cariera foarte clar definit
* Job antrenant, in permanenta relatie cu clientii
* oportunitatea de a lucra intr-o companie lider de piata si intr-un mediu de lucru placut;
*pachet de beneficii motivant.

Responsabilitati
-Gestionarea,dezvoltarea si administrarea bazei de date;
-Consultanta imobiliara;
-Intermedierea tranzactiilor imobiliare;
-Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;

CERINTE

-bune abilitati de comunicare si negociere;
-spirit de echipa;
-adaptabil la program prelungit;
-prezentabil si statornic;
-ambitios cu dorinta de afirmare si cistig;
-cunostinte PC

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite
-comision consistent,crescator in functie de performantele agentului;
-posibilitatea unei cariere pe termen lung;