Reprezentant vanzari HORECA

SC ELIT HOTELIERE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- candidatul ales va asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor comercializate de companie (cosmetice si textilele destinate industriei hoteliere) catre clientii aflati in portofoliu companiei precum si potentialilor viitori clienti; acest lucru va fi posibil prin obtinerea de intilniri cu clientii deja aflati in baza de date dar si cu altii noi
-va raspunde de organizarea, derularea si optimizarea procesului de vanzari pe zona alocata
-asigura consultanta tehnica cu privire la produsele comercializate.

CERINTE

- experienta in domeniul Vanzarilor asociata a domeniului hotelier
- o persoana dornica sa-si cladeasca o cariera in Vanzari
- abilitati de comunicare si negociere / constituie un avantaj experienta in vanzari tip HORECA
-posesor permis de conducere cat.B; fara antecedente penale / rutiere
-disponibilitate de deplasare in tara
-cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- candidatul va avea la dispozitie autoturism de serviciu, telefon si mostrele produselor pe care le va comercializa.
- salariu fix+ comision aferent vinzarilor
- bonuri de masa
- program flexibil

După o analiză temeinică a domeniului SERVICIILOR IN DOMENIUL HOTELIER şi din dorinţa de a oferi o alternativă modernă la vechile moduri de comercializarea fost înfiinţată Elit Hoteliere, societate cu capital integral privat, cu sediul şi punctul de lucru in Bucuresti.
Politica companiei este de a oferii servicii profesioniste clientilor sai.
Acest lucru a făcut ca produsele comercializate să se ridice la parametri înalţi de calitate şi să satisfacă cele mai exigente pretenţii ale beneficiarilor iar Elit hoteliere să devină în scurt timp unul dintre leaderii pe piaţa de profil.