REPREZENTANT VANZARI HORECA

TOP LINE MANAGEMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Reprezentarea si promovarea produselor (mobilier pentru HoReCa, amenajari HoReCa) in concordanta cu strategia companiei;
- Identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- Urmarirea atingerii obiectivelor de distributie si vanzari;
- Realizarea targetului de vanzari stabilit si cresterea in permanenta a cifrei de afaceri;
- Studierea pietei si a concurentei si realizarea de rapoarte specifice.

CERINTE

- Experienta in vanzari intr-o pozitie similara
( HORECA) minim 3 ani;
- Avantaj experienta in vanzari mobilier pentru sectorul |CONTRACT|;
- Studii superioare finalizate
- Cunostinte de operare PC – Ms Office
- Abilitati de prezentare, vanzare, negociere, analiza si sinteza;
- Disponibilitate pentru deplasari.

BENEFICII OFERITE

Se ofera oportunitatea de a va dezvolta cariera intr-un mediu dinamic, profesional si un pachet salarial atractiv.

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, manichiura, pedichiura, SPA, fitness.