Reprezentant vanzari HORECA

SC.MAISON DU BON PAIN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Negociaza contractele si raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu;
- Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati in numerar;
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea planului de vanzari lunar si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii organizatiei;
- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici) si de prezentare (bugete estimative);
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta in vanzari de cel putin 3 ani;
- comunicare excelenta cu clientii;
- permis auto categ.B
- limba engleza conversational
- disponibilitate deplasari in oras si in afara orasului.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision +telefon

DESCRIEREA FIRMEI

COMERT