Reprezentant vanzari - HoReCa

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor si marcii companiei producatoare in domeniul panificatiei si patiseriei;
- Realizarea obiectivelor cantitative si calitative si a indicatorilor de performanta;
- Identificarea de noi clienti si consolodarea relatiilor cu actualii colaboratori;
- Intocmirea de rapoarte periodice catre superiori.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in vanzari in domeniul alimentar in domeniul HORECA;
- Cunostinte de ofertare, intocmire comenzi, incasari la termen;
- Permis de conducere cat B;
- Cunostinte de operare PC;
- Bune abilitati de comunicare, negociere, persoana dinamica, orientata spre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si parte variabila in functie de performante;
- masina de serviciu;
- telefon;
- dezvoltarea carierei intr-o companie in crestere continua.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.