Reprezentant Vanzari_Gazduire.ro

Gazduire.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea si promovarea prin telefon a serviciilor oferite de Gazduire.ro
- Mentinerea relatiei cu clientii;
- Cresterea vanzarilor si a numarului de clienti;
- Negocierea si incheierea de contracte noi;
- Realizeaza targetul de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare finalizate sau student in an terminal (de preferinta specializare tehnica);
- Experienta in telesales sau vanzari directe constituie un avantaj semnificativ;
- Orientare spre client;
- Disponibilitate pentru invatare;
- Foarte bune abilitati de comunicare;
- Cunoasterea limbii engleze - fluent.

BENEFICII OFERITE

- Conditii de lucru excelente intr-un mediu tanar si dinamic
- Traininguri pentru formare profesionala
- Acces gratuit sala sport/fitness.

Inca din anul 2004, Gazduire Web SRL este o companie ce ofera servicii de gazduire web profesioniste avand in portofoliu unele dintre cele mai mari site-uri din Romania: Librabank.ro, Okazii.ro, Myjob.ro, Velpitar.ro, E-oferta.ro, Efin.ro, etc. Oferim servicii de gazduire web competitive, inregistrare domenii, servere virtuale private, colocare servere si reseller gazduire. Echipamentele beneficiaza de cele mai bune conditii de functionare, o echipa tehnica dedicata si un datacenter prevazut cu cele mai performante sisteme de monitorizare. Detinem propriul datacenter aflat in Bucuresti, in acelasi edificiu in care se regaseste si echipa Gazduire.ro. Interventiile in acest caz sunt realizate prompt si eficient. Oferim de asemenea suport dedicat 24x7 clientilor nostri.
Gazduire.ro reprezinta solutia optima pentru ideile de afaceri care au nevoie de suport online: magazine virtuale, bloguri, site-uri de prezentare, site-uri de stiri etc.