reprezentant vanzari feronerie lemn si PVC

BOSSCANI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Cercetare de piata, identificarea potentiala de noi clienti, demararea negocierilor pentru zonele: Ardeal, Bucuresti, Moldova
- Prezentarea si recomandarea portofoliului de produse clientilor;
- Mentinerea permanenta a relatiei cu clienti acumulati, urmarirea si demararea contractelor;
- Cunoasterea si aplicarea cerintelor pietei;
- Cunoasterea si analizarea concurentei;
- Intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

Studii medii / superioare - avantaj in domeniul vanzarii de feronerie;
- Persoana dinamica, comunicativa, cu bune abilitati de negociere;
- Orientare spre rezultate, motivatie, determinare;
- Disponibilitate la deplasare si program prelungit;
- Cunostinte la nivel de utilizator al calculatorului;
- Permis conducere categoria B, min. 1 an experienta

BENEFICII OFERITE

- Salar competitiv;
- Masina de serviciu, laptop, telefon;
- Posibilitate de promovare pe termen lung;
- Echipa tanara, dinamica.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate comerciala producatoare de feronerie.