Reprezentant vanzari Farmacii Braila

Tandem Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Mentinerea, dezvoltarea si extinderea retelei de clienti din judetul Braila printr-o acoperire eficienta a zonei si vizitarea cu o frecventa corespunzatoare a clientilor alocati
-Realizarea planului de vanzari, incasari si de urmarire a soldurilor in stransa concordanta cu politica si strategia de vanzari a companiei
- Stabilirea, mentinerea si dezvoltarea de bune relatii cu reprezentantii medicali din zona Intocmirea corecta si la timp a rapoartelor cerute de catre superiori

CERINTE

- Studii superioare (orice curs in domeniul vanzarilor constituie avantaj)
- Experienta relevanta in vanzari ¿ minim 2 ani
- Buna abilitati de negociere, comunicare, calcul matematic
- Cunostinte operare PC (nivel mediu)
- Permis de conducere categoria B
- Domiciliul stabil in Braila

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Telefon de serviciu
-Autoturism de servici
-Formare profesionala continua
-Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-un mediu de lucru dinamic si competitiv