Reprezentant Vanzari(experienta vanzare hrana animale)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie ce produce si distribuie hrana pentru animale de companie, pesti si vanat.

Responsabilitati:
Reprezentantul Vanzari va activa in zonele alocate (Bucuresti si tara).
Va participa la dezvoltarea strategiilor si planului de marketing si vanzari.
Va asigura derularea procesului de vanzari in cele mai bune conditii si va gestiona relatiile cu clientii.
Mareste portofoliul de clienti. Prin actiunile sale asigura satisfactia clientilor, promoveaza imaginea companiei, produsele si serviciile oferite. Creste valoarea afacerii.
Castiga noi clienti ca urmare a initiativei si demersurilor proprii.
Comunica zilnic/saptamanal/lunar rezultatele obtinute.
Asigurarea consultantei privind partea tehnica si functionala a produselor.

CERINTE

Experienta intr-o pozitie similara, in domeniu similar.
Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare.
Atitudine proactiva si orientare catre client;
Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, pe masura realizarilor.
Masina de serviciu.
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern.