Reprezentant vanzari echipamente zootehnice

Schulz Agrarsysteme GmbH

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor companiei;
- dezvoltarea bazei de date cu clienti;
- semnarea de contracte si mentinerea relatiei cu clientii pe toata perioada implementarii;
- rapoarte lunare privind activitatea si informatiile din piata;
- intretinerea relatiei cu clientii existenti,oferind informatii actualizate despre produse;
-urmarirea si realizarea planului de vanzari.

CERINTE

- persoana serioasa, ambitioasa, organizata, dinamica, cu abilitati de comunicare si negociere
- absolvent facultatea de zootehnie / medicina veterinara
- limba engleza sau germana
- operare PC
- permis de conducere
- initiativa
- experienta in sectorul zootehnic

BENEFICII OFERITE

salariu atractiv

SCHULZ Systemtechnik GmbH este un grup de firme cu acoperire internationala care se numara printre
principalii dezvoltatori de bunuri de investitii pentru economia nutritiei agrare. In prezent competentele se
intind mult dincolo de activitatile initiale, in zona electrotehnicii. Larga diversificare a intreprinderii devine
evidenta prin diversitatea domeniilor de afaceri si face posibila astfel o multitudine de efecte sinergice.