REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE MEDICALE, cod N RVM

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitatile REPREZENTANTULUI VANZARI ECHIPAMENTE MEDICALE vor fi urmatoarele:

- Identificarea de noi clienti, precum si mentinerea legaturii cu actualii clienti ai companiei;
- Promovarea aparaturii medicale si a produselor companiei;
- Administrarea bazei de date cu clientii;
- Incheierea de contracte cu clientii companiei;
- Promovarea brandului companiei prin activitati specifice(direct marketing, sampling, etc);
- Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate;
- Monitorizarea activitatii concurentei.

CERINTE

NIMBLE CONSULTING recruteaza pentru compania client, pozitia de REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE MEDICALE.

- Studii medii/superioare in unul din domeniile: medical, farmacie, chimie, fizica, biochimie, biologie, economie etc;
- Experienta in domeniul vanzari /medical de minimum 6 luni;
- Limba engleza-nivel mediu, cunoasterea limbii italiene reprezinta un avantaj;
- Disponibilitate deplasare Bucuresti si provincie;
- Persoana activa, dinamica, deschisa, flexibila;
- Persoana comunicativa si persuasiva;
- Permis conducere:B.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial conform performantei in post.

Nimble Consulting este o companie tanara, in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.

Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
- administrarea si evidenta de personal;
- recrutarea si selectia de personal;
- analiza si diagnoza organizationala;
- leasing de personal.