Reprezentant Vanzari Echipamente Instalatii in Bucuresti si Iasi (ref.BIV0207)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Clientul nostru este o companie internationala specializata in distributia de echipamente de instalatii termo-hidro-sanitare (tubulatura, robineti, fitinguri, instalatii de incalzire in pardoseala, centrale termice etc.).
- Compania detine un depozit in Bucuresti si intentioneaza sa isi extinda activitatea in Moldova si Muntenia.
- Candidatul ideal va gestiona procesul de vanzari in zona alocata (ideal, zona de rezidenta): prezentarea produselor, suport tehnic pre- si post-vanzare, negocierea contractelor si monitorizarea derularii acestora. - Postul este subordonat Directorului National de Vanzari.

CERINTE

- Studii superioare tehnice (preferabil, inginer instalatii)
- Cunostinte avansate despre echipamentele de instalatii termo-hidro-sanitare
- Experienta relevanta in vanzari (ideal, cu portofoliu propriu de clienti)
- Persoana dinamica, asertiva si persuasiva
- Excelente abilitati de comunicare si negociere
- Buna cunoastere a limbii engleze (limba italiana reprezinta avantaj)
- Permis de conducere, categoria B

Quanta Resurse Umane SRL recruteaza pentru companie internationala activa in domeniul industriei textile.