REPREZENTANT VANZARI ECHIPAMENTE DE UMBRIRE CASE

EXCON CONSULTANTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:

-Mentine relatiile cu clientii existenti;
-Largeste portofoliul de clienti ai firmei;
-Prezinta si promoveaza produsele firmei in fata diversilor clienti;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

-Absolvent/a studii medii sau absolvent/a studii superioare ;
-Experienta in vanzari minim 2 ani;
-Permis de conducere categoria B (obligatoriu);
-Cunostinte de baza operare PC;
-Bune aptitudini de comunicare si negociere;
-Persoana flexibila, bine organizata si orientata spre obtinerea de rezultate;

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

-pachet salarial foarte atractiv(salariu, comision,bonuri de masa, masina de serviciu, telefon);
-traininguri gratuite;

EXCON CONSULTANTA S.R.L. isi desfasoara activitatea in domeniul resurselor umane, avand ca obiect principal de activitate selectia si plasarea fortei de munca.
Excon Consultanta recruteaza pentru un client de-al sau, un important furnizor de echipamente umbrire case, lider in domeniul sau de activitate, reprezentant vanzari.
Daca iti doresti sa faci o cariera in vanzari, noi iti oferim solutia !Vei avea ocazia sa fii unicul reprezentat al acestei firme in localitatea Bucuresti si imprejurimi!
Un prim pas il faci citind anuntul, urmatorul va fi cand vei aplica si astfel vei investi in cariera ta!