Reprezentant Vanzari Dresuri Dama SUSI

Centro Servizi Italian Trading srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identifica permanent noi clienti in zona alocata.
Face vizite zilnice clientilor, cuprinzand obtinerea comenzilor.
Formarea/cresterea in permanenta a portofoliului de clienti prin contactarea si stabilirea de intalniri;
- Investigarea nevoilor clientilor;
- Negocierea termenelor si modalitatilor de plata;
- Incheierea de rapoarte periodice;
- Mentinerea relatiilor bune cu clientii, intalniri saptamanale cu acestia.
- Prospectarea pietii cu scopul de a fi in permanenta la curent cu nevoile clientilor precum si cu evolutia concurentei in zona alocata.

Anunt valabil pentru toate orasele.

Fiind in permanenta expansiune si din dorinta de a imbunatati prezenta brandului SUSI la nivel national, suntem in cautare de reprezentanti de vanzari.

Sunteti o persoana care se afla in cautarea unui loc de munca si va considerati un candidat ideal pentru compania noastra?

Sunteti o persoana canalizata spre performanta?

Sunteti o persoana responsabila si ambitioasa?

Nu ezitati sa ne contactati.

De ce sa aplicati pentru un job alaturi de noi ?

Pentru ca va oferim sansa sa faceti parte dintr-o echipa tanara dar ambitioasa de a ocupa intr-un termen cat mai scurt, o pozitie solida in sectorul DRESURILOR/LENJERIE INTIMA DE DAMA din Romania.

Pentru ca avem cea mai variata paleta de culori dintre toate brandurile prezente in Romania.

Pentru ca "Made in Italy" reprezinta o garantie fara granite, ca produsele sunt de cea mai buna calitate.

Pentru ca apreciem valoarea unui reprezentant, in concordanta cu rezultatele obtinute.

Pentru ca...

Dorim sa va alaturati echipei noastre, daca intradevar sunteti un profesionist.

Sau poate pentru ca va plac provocarile, ati incercat produsele noastre si v-ati convins de calitate lor, ceea ce va ofera incredere in sansele de a implementa brandul SUSI in zona in care va veti desfasura activitatea.

Sau din orice alt motiv pentru care doriti un job activ.

Oricare ar fi motivul... nu ezitati sa ne transmiteti CV-ul!

CERINTE

Experienta/portofoliul de clienti activi in sectorul ciorapi dama/lenjerie intima, nu este obligatorie dar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision, decontare transport (in perioada in care nu se aloca masina).
Masina se acorda dupa atingerea unui anumit target, pentru o perioada de 2 luni consecutiv.
Target ce va fi stabilit in avans, de comun acord, in functie de posibilitatea zonei de care raspunde reprezentantul.
Toate in functie de performantele obtinute.

Prezenta in Romania din 1999, Centro Servizi Italian Trading srl,
Este producatorul ciorapilor de dama SUSI, brand fabricat in Italia.