Reprezentant vanzari Doors&Windows

HUMANGEST GROUP SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor comerciale cu partenerii existenti;
- Intocmirea de oferte tehnice;
- Identificarea si abordarea de noi clienti;
- concretizarea proiectelor si derularea contractelor;
- administrarea relatiei cu beneficiarul si derularea intregului ciclu de vanzare;
- promovarea produselor;
- prospectarea pietei.

CERINTE

Cautam pentru clientul nostru, producator de usi si ferestre din lemn si aluminiu o persoana care sa ocupe postul de Account Manager.
Cerinte:
- absolvent studii superioare facultatea, specializarea industria lemnului;
- studii tehnice sau economice;
- relatii in companiile de constructii si proiectare;
- experienta de minim 2 ani in vanzari de usi si/sau ferestre;
- experienta in vanzarea de materiale de constructii;
- bune cunostinte utilizare PC;
- abilitati de comunicare si negociere, initiativa si creativitate;
- bune cunostinte de limba engleza si/sau italiana;
- buna cunoastere si intelegere a pietei, capabil sa monitorizeze proiecte mari de investitii pe termen mediu si lung.

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.