Reprezentant vanzari domeniul hotelier

SC ELIT HOTELIERE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- candidatul ales va asigura prezentarea, promovarea şi vânzarea produselor comercializate de companie (cosmetice si textilele destinate industriei hoteliere) catre clientii aflati in portofoliu companiei precum si potentialilor viitori clienti; acest lucru va fi posibil prin obtinerea de intilniri cu clientii deja aflati in baza de date dar si cu altii noi
-va raspunde de organizarea, derularea si optimizarea procesului de vanzari pe zona alocata

CERINTE

- experienta in domeniul Vanzarilor asociata a domeniului hotelier
- o persoana dornica sa-si cladeasca o cariera in Vanzari
- abilitati de comunicare si negociere / constituie un avantaj experienta in vanzari tip HORECA
- posesor permis de conducere cat.B; fara antecedente penale / rutiere
- disponibilitate de deplasare in tara
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- candidatul va avea la dispozitie autoturism de serviciu, telefon si mostrele produselor pe care le va comercializa.
- salariu fix+ comision aferent vinzarilor
- bonuri de masa