Reprezentant Vanzari - DIVIZIA TEXTILE BUCURESTI

AX PERPETUUM IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Crearea si dezvoltarea portofoliului de clienti in zona arondata;
- Implementarea strategiei de vanzari in teritoriu;
- Analiza pietei din zona arondata.

CERINTE

Candidatul ideal este o persoana tenace, ambitioasa, dinamica si organizata, cu spirit competitiv, cu initiativa si dorinta de afirmare pe plan profesional.
- Experienta in vanzari : minimum 1 an;
- Permis de conducere categoria B : minimum 1 an;
- Cunostinte de operare PC;
- Disponibilitate pt deplasari in zona arondata;
- AVANTAJ EXPERIENTA IN TEXTILE SI DESIGN INTERIOR.

BENEFICII OFERITE

Societatea ofera pentru ocupantul acestui post conditii atragatoare de salarizare, masina de serviciu, telefon mobil, precum si posibilitati de dezvoltare continua a carierei si de pregatire profesionala.

Companie nationala specializata in importul si distributia nationala de :
1. materiale auxiliare si accesorii de constructii (mocheta, PVC, parchet, usi de interior/exterior, plinta si profile, acoperisuri din fibra de sticla etc),
2. ambalaje - capace, capse, borcane etc.;
3. textile ptr. industria hoteliera etc.