REPREZENTANT VANZARI DISTRIBUTIE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

!!! VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL PREZENTULUI ANUNT deoarece:
* SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
* APLICATIILE PE INTERNET deseori se pot dovedi INSUFICIENTE!!!
* Va puteti inscrie (programa) pentru un interviu preliminar sunand la telefon: 327.66.55 sau 327.79.79 , zilnic, preferabil pana in ora 16,00.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Realizarea obiectivelor de vanzari din zona alocata (retail mic+ KA local);
* Incasarea creditelor acordate;
* Identificare de potentiali clienti;
* Participare activa cu solutii si propuneri;
* Preluarea comenzilor si predarea acestora departamentului de logistica.

CERINTE

* Absolvent studii medii;
* Experienta minima pe un post similar(reprezentant vanzari produse alimentare);
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana organizata, cu bune abilitati de comunicare, spirit constructiv, responsabila, sa detina abilitati de lucru in echipa, cu o atitudine pozitiva si cu aptitudine de vanzare.

BENEFICII OFERITE

-Salariul mediu NET lunar este cuprins intre 1800 si 2000 RON.
-Program de lucru L-V: 9.00-19.00, sambata la nevoie.
-In perioada de proba, salariul minim net va fi de 1000 RON.
-Se ofera prime, auto la dispozitie, telefon.
-Exista reale posibilitati de promovare.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica.
POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro