reprezentant vanzari directe

accesis

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor
- Intocmeste oferte
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- Tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
- participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea

CERINTE

- persoana cu abilitati de negociere si coordonare
- experienta in relatia cu trusturile de presa
- organizare
- permis conducere

BENEFICII OFERITE

bonusuri de loialitate si performanta

Accesis lucreaza pentru a imbunatati si aduce noi solutii pentru livrarea cursurilor si programelor Trainerii sunt mereu in contact cu schimbarile politice si administrative, inteleg mediul de afaceri, cauta solutii optime problemelor de training aparute si sunt dedicati serviciului si administrarii impecabile a relatiilor cu clientii.

www.accesis.ro