Reprezentant Vanzari Directe

S.C. Merchandising Provider Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MPC recruteaza pentru posturi disponibile in urmatoarele orase: Bucuresti, Bacau, Cluj Napoca, Constanta, Iasi, Ploiesti.

- promovarea si vanzarea directa (la usa clientului) de servicii de televiziune prin cablu, telefonie si internet
- acoperirea unor rute zilnice date si identificarea de potentiali noi clienti
- identificarea perceptiilor si asteptarilor clientilor
- inregistrarea contractelor
- raportare privind activitatea zilnica

CERINTE

Candidatul ideal are urmatoarele calitati:
- deschidere reala catre inceperea unei cariere in vanzari
- aspect profesional si ingrijit
- comunicare eficienta si bune abilitati de negociere
- orientare catre client si catre identificarea nevoilor acestuia
- organizare personala, disciplina, seriozitate
- prezenta de spirit, simtul umorului
- adaptabilitate, dinamism
- entuziasm si atitudine pozitiva

Cerinte obligatorii ale postului:
- minim studii medii
- disponibilitate pentru munca de teren
- acces internet

Experienta in vanzari (de exemplu MLM: Avon, Oriflame etc) constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu pe baza de comision, in functie de performante
- program flexibil
In sfera de activitate actuala este posibila promovarea pe un post superior (Team Leader, Coordonator Vanzari) in functie de aptitudinile demonstrate la locul de munca.

MPC este o companie de servicii profesionale care ajuta producatorii de bunuri de consum si firmele de retail sa isi atinga obiectivele de performanta. Realizam acest lucru exceland in urmatoarele domenii:
- retail merchandising
- programe de mercantizare in echipe de impact
- mentenanta depozit
- cercetare de piata
- programe de Sales
Misiunea noastra este sa devenim un partener de incredere pentru clientii nostri. Aspiram sa fim cea mai buna companie de servicii business din industria bunurilor de larg consum prin livrarea de solutii personalizate si o executie impecabila.