REPREZENTANT VANZARI DIRECTE

People Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati principale:
- Dezvoltarea portofoliului de clienti pentru atingerea obiectivului de afaceri.
- Analiza constanta a pietei de afaceri si identificarea potentialilor clienti.
- Implementarea unor actiuni de vanzare eficiente, centrate pe obtinerea de rezultate concrete.
- Vanzarea produselor si solutiilor/serviciilor in functie de nevoile clientilor.
- Mentinerea si dezvoltarea clientilor activi.
- Realizarea de rapoarte periodice privind activitatea desfasurata.

CERINTE

- Studii medii sau superioare.
- Experienta in vanzarea business-to-business, vanzari directe.
- Coerenta si expresivitate in comunicarea personala si de afaceri.
- Atentie la detalii, capacitate de organizare.
- Curiozitate pentru a intelege si descoperi oportunitati de afaceri in intalnirile profesionale.
- Carnet de conducere, cat. B

BENEFICII OFERITE

- Salariu stimulant cu multiple posibilitati de bonificare, pe cartea de munca.
- Masina / telefon mobil.
- Mediu de lucru bazat pe initiativa si autonomie in afaceri.
- Cursuri de specialitate.

People Design este o companie ce activeaza in domeniul consultantei in resurse umane.

Clientul nostru este o companie dezvoltata la nivel national, ce importa si comercializeaza purificatoare de apa Waterpia (produse de una dintre firmele lider de piata in domeniu: WonBong Co LTD, Coreea), asigurand si serviciile aferente (consultanta, instalare, mentenanta), prin intermediul unei echipe de specialisti in domeniu.

Cei care aleg vanzarea de servicii tehnologice aleg totodata un stil de business provocator si recompensant.

Pentru managementul si dezvoltarea portofoliului de clienti, dorim sa gasim cat mai repede o persoana cu experienta in vanzarea profesionala pentru a ocupa postul de REPREZENTANT DE VANZARI Bucuresti.
www.peopledesign.ro