Reprezentant vanzari directe

K Tech Electronics

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prospectarea pietei si identificarea potentialilor clienti;
- stabilirea de contacte si imbogatirea portofoliului;
- promovarea produselor si echipamentelor companiei;
- realizarea de oferte diferentiate si prezentarea acestora catre clienti;
- facturarea si urmarirea incasarilor;
- realizarea de rapoarte ca urmare a vizitelor efectuate;
- monitorizeaza ofertele concurentei;
- este responsabil de atingerea obiectivelor propuse, respectand politica firmei si procedurile interne.

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;
- experienta anterioara intr-un post similar;
- cunostinte de limba engleza- nivel mediu;
- cunostinte privind piata locala si nationala pentru produsele de inalta tehnologie;
- cunostinte medii privind produsele IT&C;
- foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- persoana dinamica si ambitioasa, orientat catre client;
- permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- masina si telefon de serviciu;
- acces la programe de pregatire si dezvoltare;
- sansa unei cariere de suces intr-o companie nationala;
- posibilitati de promovare.

K Tech Electronics si-a castigat renumele pe piata IT datorita calitatii serviciilor oferite si profesionalismului cu care isi intampina clientii, promovand cele mai noi produse si solutii IT prin lantul de magazine Ultra PRO Computers precum si prin reteaua sa de distributie.

Prin pasiunea noastra pentru tehnologie si prin profesionalismul de care dam dovada, ne mentinem in topul companiilor de profil din Romania, de peste 10 ani.

Echipa noastra sustine dezvoltarea profesionala a angajatilor prin training-uri si evaluari periodice. Mediul de lucru este dinamic, favorizand acumularea unor vaste cunostinte in domeniu si rasplatind initativa si creativitatea.