REPREZENTANT VANZARI DE TEREN - MOBILA

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Comercializeaza produsele si serviciile societatii, asigurandu-se mereu ca isi depaseste targeturile impuse

CERINTE

Experienta in domeniu va constitui un avantaj
Constiinta muncii
Activ/Ofensiv in ofertare
Orientat spre client
Orientat spre rezultate
Aspect raportat la specificul activitatii

BENEFICII OFERITE

Salariu fix
Comision gradual stimulativ, raportat la target si cifra de vanzari
Premieri bianuale, raportate la evolutia cifrei de vanzari
Transport asigurat
Telefon de serviciu

The Prince International SRL, societate romano-germana, a fost infiintata in anul 1994. Suntem producatori de mobilier, pentru institutii publice, sedii de firme, spitale, cabinete medicale, notariale, scoli, facultati, societatea noastra cunoscand o evolutie continua, ca urmare a accentului pus pe trasaturile individuale ale clientilor sai.

Fiecare produs este opera unei echipe de profesionisti, reprezentand o sinteza a stilului modern si a viziunii pe termen lung.

Ca o incununare a eforturilor sustinute pe care le facem, in cadrul ceremoniei organizate de Camera de Comert si Industrie a Romaniei si a Municipiului Bucuresti, societatea noastra a ocupat locul I in Topul Firmelor 2000 in Municipiul Bucuresti la sectiunea ?Productie de mobilier?, Locul II in Topul Firmelor 2001, Locul I in Topul National al Firmelor Private 2002 pentru productie mobilier pentru birou si magazine (exclusiv cele din metal).