Reprezentant vanzari de solutii logistice si depozitare

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
• Intocmirea de contracte si oferte, urmarirea realizarii planului de vanzari lunar, trimestrial, anual;
• Dezvoltarea portofoliului de clienti;
• Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii actuali;

CERINTE

• Absolvent studii superioare;
• Experienta in vanzari de solutii logistice si depozitare de minim 1 an;
• Foarte bune abilitati de comunicare si negociere, charisma, rezistenta la stres;
• Orientare spre rezultate concrete si spre client;
• Intelegerea si cunoasterea pietei de transporturi si distributie;
• Claritate si coerenta in exprimare

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.