REPREZENTANT VANZARI, CURIER EXPRES

Dragon Star Company SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant Vanzari - Bucuresti/Timisoara/Cluj/Brasov/Iasi/Galati/Constanta
-reprezinta compania in relatia cu clientii
-promoveaza serviciile companiei
-implementeaza politica de vanzari a companiei
-mentine si dezvolta relatiile cu clientii existenti
-mareste portofiliul de clienti
-urmareste atingerea targetului lunat/anual de vanzari
-eleboreaza rapoarte de vanzari

CERINTE

-studii superioare
-experienta relevanta in vanzari-servicii/avantaj curierat intern/international
-abilitati comunicare
-dinamimsm,creativitate,initiativa
-putere de munca sub stress
-permis auto cat.B-minim 1 an
-cunostinte operare PC - nivel avansat
-cunostinte limbi straine

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant/sistem de comisionare
-masina servici/telefon
-cursuri tehnici vanzari/negociere
-posibilitatea contruirii unei cariere alaturi de o echipa performanta

DRAGON STAR COMPANY - CURIER EXPRES, beneficiind de o dotare moderna, experienta de peste 10 ani in transportul de valori si personal specializat efectueaza; livrari de documente si marfuri in peste 100 de localitati de pe teritoriul Romaniei.