REPREZENTANT VANZARI CONTURI INTERNATIONALE (KA) BUCURESTI, COD KAE-BUC

INTERSNACK ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Dezvoltarea relatiilor de parteneriat cu clientii cheie
2. Implementarea politicii comerciale a companiei la nivelul retelei de clienti
3. Asigurarea atingerii obiectivelor de vanzari si mercantizare

CERINTE

Candidatul potrivit are experienta de cel putin 2 ani in vanzari, de preferat pe o pozitie similara.

BENEFICII OFERITE

1. Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
2. Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern
3. Posibilitatea de ascensiune profesionala
4. Masina de serviciu
5. Salariu motivant, pe masura realizarilor
6. Pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor

Compania Intersnack, producator cu traditie de snacks-uri sarate, este cunoscuta pe piata din Romania prin marcile CHIO, POM - BAR, FELIX si FIESTA.
Cautam candidati dornici sa se alature echipei noastre din BUCURESTI pe pozitia de REPREZENTANT VANZARI CONTURI INTERNATIONALE (KEY ACCOUNT)cod KAE-BUC.
Asteptam CV-urile dvs. si pe adresa de e-mail hr@chio.ro sau fax 021/242 09 30, cu precizarea codului pozitiei.