REPREZENTANT VANZARI CONSTRUCTII MODULARE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificarea clientilor potentiali din zona de responsabilitate;
- Ofertarea si mentinerea relatiei cu clientii;
- Supervizare montaj;
- Zona de responsabilitate: Bucuresti + Muntenia Sud;

CERINTE

- Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul costructiilor modulare.
- Back-ground tehnic: experienta in constructii;
- Experienta in vanzari;
- Cunostinte limba engleza - nivel avansat;
- Abilitati de comunicare;
- Permis categoria B;
- Disponibil pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Masina;
- Telefon;
- Laptop

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.