REPREZENTANT VANZARI - Companie producatoare hrana animale

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania are ca activitate producerea de hrana extrudata pentru animale de companie, pesti si vanat.
In "Topul National al Firmelor Private" la acest domeniu de activitate societatea ocupa unul dintre primele 5 locuri.

Reprezentantul Vanzari va activa in zonele alocate (Bucuresti si tara).
Va participa la dezvoltarea strategiilor si planului de marketing si vanzari.
Va asigura derularea procesului de vanzari in cele mai bune conditii si va gestiona relatiile cu clientii.
Mareste portofoliul de clienti. Prin actiunile sale asigura satisfactia clientilor, promoveaza imaginea companiei, produsele si serviciile oferite. Creste valoarea afacerii.
Castiga noi clienti ca urmare a initiativei si demersurilor proprii.
Asigurarea consultantei privind partea tehnica si functionala a produselor.
Comunica zilnic/saptamanal/lunar rezultatele obtinute.

CERINTE

Experienta de cel putin 1 an intr-o pozitie similara si de preferat in domeniu similar
Permis Auto : Categoria B
Disponibilitate de deplasare frecventa in tara
Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare.
Atitudine proactiva si orientare catre client

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonusuri
Masina, telefon
Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern