Reprezentant Vanzari-Coagulare

MEDIST S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea reactivilor si analizoarelor de coagulare catre clienti din sectorul public si privat (spitale, policlinici, cabinete medicale), la nivel national;
- studiul pietei si identificare de clienti potentiali;
- intocmire oferte, negociere si intocmire contracte;
- monitorizarea derularii contractelor;
- alte activitati de marketing specifice postului.

CERINTE

- studii superioare in domeniile: medicina, biologie, biochimie, bioinginerie medicala,c himie;
- experienta in laborator (Coagulare) minimum 2 ani sau experienta in vanzari de minimum 2 ani
- cunostinte generale de marketing si vanzari
- operare PC, permis auto cat. B;
- cunostinte lb. engleza;
- bune abilitati de comunicare/prezentare, vanzare si negociere;
- disponibilitate pentru deplasari;
- capacitate de lucru in echipa;
- responsabilitate;
- rezistenta la stres.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- posibilitati de dezvoltare a carieriei;
- training de specialitate;
- masina de serviciu, telefon, laptop.

DESCRIEREA FIRMEI

Promovare, import, vanzare, service aparatura medicala