Reprezentant vanzari Ciorapi Dama

Centro Servizi Italian Trading srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant vanzari pentru Ciorapi Dama.

CERINTE

Portofoliul de clienti activi deja existent reprezinta un avantaj.
Experienta activa in sectorul Ciorapi Dama/ Lenjerie Intima.
Identifica noi clienti in aria alocata.
Minim 10 vizite pe zi, cuprinzand obtinerea comenzii.
Cresterea portofoliului de clienti prin contactarea si stabilirea de intalniri;
-Investigarea nevoilor clientilor;
-Negocierea contractelor,a discount-ului,a termenelor si modalitatilor de plata ;
-Incheierea de rapoarte zilnice/periodice;
-Mentinerea relatiilor bune cu clientii existenti,intalniri periodice cu acestia;

NOTA: Anuntul este valabil in toata tara.

Selectia are loc in urma interviului direct cu firma, ce va avea loc in Bucuresti.
Trimiteti CV + Foto pe e-mail csit@clicknet.ro sau la fax: 021.270.41.90

BENEFICII OFERITE

De discutat in cadrul interviului in functie de rezultate si de target-urile stabilite/atinse.

Prezenta in Romania din 1999, Centro Servizi Italian Trading srl,
este producatorul brandului de Ciorapi de Dama SUSI si unic importator
pentru Romania al brandului AZIRA.
Ambele branduri fiind fabricate in Italia.