Reprezentant vanzari (CBR)

COBRA SECURITY - UTI GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de afaceri ;
- Contactarea potentialilor clienti si identificarea nevoilor acestora;
- Stabilirea strategiei de pret pentru oferta;
- Elaborarea business-planului pentru oferta si ulterior contract;
- Sustinerea si negocierea ofertei;
- Negocierea conditiilor contractuale si elaborarea propunerilor de contract;

CERINTE

- Studii superioare economice sau tehnice;
- Experienta in vanzari: minim 2 ani;
- Experienta in elaborarea de documentatie tehnica, prezentari, oferte;
- Abilitati dezvoltate de comunicare, negociere, interrelationare;
- Cunostinte PC: MS Office (Word, Excel, Power Point);
- Permis conducere categoria B;
- Limba engleza-nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

- Sistem de bonusare in functie de realizari;
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala;
- Laptop, telefon.

Grupul de firme UTI exista din 1990 pe piata romaneasca si are in componenta sa peste 60 de firme care, in functie de specificul obiectului de activitate, sunt structurate, in 4 divizii:
- Divizia de Sisteme de Securitate si Militare
- Divizia IT&C
- Divizia Instalatii si Constructii
- Divizia Mentenanta si Administrare.

COBRA SECURITY furnizeaz¿:
- servicii de tip \"Loss Prevention\"
- servicii de monitorizare si interventie
- servicii de pregatire profesionala
- servicii de comercializare a armelor si munitiilor, proiectare, constructie si amenajare de poligoane
- servicii de transport valori
- servicii de consultanta si investigatii.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro sau www.cobrasecurity.ro