Reprezentant vanzari catre industrie

S.C. Sprinter 2000 S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- studii superioare - in domeniul mentionat constituie avantaj;
- experienta in vanzari - minim 3 ani, constituie avantaj;
- domiciliu stabil
- excelente abilitati de comunicare, perseverenta;
- cunostinte de utilizare PC (Office, Outlook, Internet);
- permis de conducere categoria B;
- diponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea de a lucra intr-o firma cu reprezentare nationala;
- pachet salarial motivant, in functie de performante;
- cursuri periodice de instruire, atat in domeniu tehnic cat si al vanzarilor.

Firma de distributie cu acoperire nationala, Sprinter 2000 SA livreaza in mai mult de 5000 de puncte de vanzare lunar o gama larga de surse de energie si lumina: baterii, lanterne, proiectoare, becuri, acumulatori auto, acumulatori moto, acumulatori etansi cu Pb etc. Activitatea de distributie este completata de productia firmei: corpuri de iluminat de siguranta cu LED-uri si acumulatori pentru statii de emisie-receptie. Cu puncte de lucru in cele mai importante orase ale tarii: Brasov, Bucuresti, Cluj-Napoca, Constanta, Craiova, Galati, Iasi, Ploiesti si Timisoara, cautam pe plan local persoane ambitioase, orientate spre rezultate si perfectionare, care sa poata reprezenta principiile si valorile companiei.