Reprezentant vanzari carduri bancare

TMB Credit Card Solutii

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vânzare directa de carduri bancare;
• Contactarea clientilor si prezentarea cardului de credit;
• Dezvoltarea unei baze de date cu clienţi;
• Consilierea clienţilor cu privire la cardul bancar;
• Acordarea de asistenţa clienţilor la pregătirea aplicatiei pentru card;

CERINTE

• Studii medii absolvite/ studiile superioare finalizate constituie un avantaj;
• Experienta minim 6 luni in domeniul vanzarilor (preferabil, nu e conditie eliminatorie);
• Cunostinte Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
• Abilitati de comunicare, motivat(a) de dezvoltarea profesionala si personala;
• Perseverenta;
• Spirit de echipa;
• Putere de convingere.

BENEFICII OFERITE

• Activitatea de munca de teren reprezinta 75% din timpul de lucru!
• Vei avea contract de munca perioada nedeterminata!
• Iti oferim pachet de compensatii atractiv (salariu fix si comision din vanzari), pe masura rezultatelor tale!
• Programul de lucru este de luni pana vineri, 08.30 -17.30!
• Iti oferim cursuri si programe de training unice in Romania!

Doar canditatii selectati pe baza CVului vor fi contactati pentru interviu.

Companie autorizata de CITIBANK Romania sa intermedieze incheierea contractelor pentru emiterea cardurilor de credit Citi.