REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI pentru comania nr. 1 pe segmentul de distributie si imbuteliere de apa naturala utilizata la watercoolere

HXA Biz - Servicii integrate H.R.

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI:
- promovarea produselor si serviciilor companiei;
- prospectare pietei si contactarea noilor clienti in vederea atingerii obiectivelor lunare de vanzari ;
- negociere si incheierea contractelor

CERINTE

CERINTE:

CANDIDATUL IDEAL:
- studii superioare, de preferat economice;
- minim 2 ani experienta in vanzari;
- bune abilitati de comunicare si negociere, prezenta agreabila;
- capacitate de asimilare rapida, respectarea termenelor limita;
- persoana dinamica, cu initiativa;
- permis de conducere categoria B - obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII OFERITE:

- salariu net (de preferat doritoari de PFA), taxele catre stat sunt asigurate de angajator;
- Bonusuri, in functie de atingerea obiectivelor;
- Trainguri de specialitate;

DESCRIEREA FIRMEI

HXA Biz- Servicii integrate de Resurse Umane