Reprezentant Vanzari Bucuresti - Birotica si Papetarie

Bural International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor clienti
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti;
- Stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii companiei;
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- Prezentarea ofertei de produse si servicii, consilierea clientilor in alegerea deciziei optime;
- Negocierea contractelor, supervizarea derularii contractelor;
- Mentinerea unei bune relatii cu clientii deja existenti;
- Realizarea obiectivelor stabilite de catre companie
- Intocmirea si prezentarea unui raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti

CERINTE

- Ablitati de comunicare si planificare
- Initiativa, perseverenta, dinamism
- Capacitate de a lucra in echipa
- Cunostinte operare PC (Word, Excel, Internet) la nivel mediu
- Experienta de minimum un an in vanzari
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv (salariu fix + comision)
-masina de serviciu
-telefon de serviciu
-cursuri de perfectionare
-posibilitati de promovare intr-o firma aflata in plina dezvoltare

Bural International ofera intreaga gama de produse de papetarie, birotica, consumabile si articole promotionale personalizabile. Pe parcursul activitatii sale, BURAL International si-a diversificat plaja de produse ajungand in acest moment sa ofere tot necesarul pentru birou, de la pioneze si agrafe pana la minitipografii si echipamente de de format mare ce pot imprima A0. Dorinta de a reusi pe piata romaneasca ne-a determinat sa gasim noi solutii de abordare a clientilor si de a oferi servicii de consultanta in plus fata de concurenta.