REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI

Deluxe SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este part time(2 zile pe saptamana) si implica:

- Promovarea si distribuirea produselor companiei in Bucuresti
- Participarea activa la realizarea obiectivului de vanzari lunar/saptamanal
- Consolidarea portofoliului de clienti la nivel zonal si atragerea de noi clienti
- Pozitia presupune preluarea comenzilor ferme si transmiterea lor in timp util compartimentuli vanzari al firmei, totodata si negocierea modalitatilor si termenelor de plata cu clientii actuali si viitori ai firmei.
- Pozitia presupune o zi pe saptamana dedicata distributiei fizice a marfii - Vinerea

CERINTE

- Excelente abilitati de comunicare
- Atitudine pozitiva si focalizata catre atingerea obiectivelor,
- Perseverenta, dinamism si creativitate
- Seriozitate si responsabilitate
- Experienta in vanzare (constituie un avantaj)

BENEFICII OFERITE

- Training gratuit, precum ¿i sus¿inere constant¿ ¿n munca depus¿
- Venit avantajos bazat exclusiv pe comision
- Program de lucru este Vinerea pentru distributie si o alta zi pentru preluarea comenzilor

Firma producatoare si distribuitoare la nivel national de lactate.