Reprezentant vanzari Bucuresti

Valdivia Recruitment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Valdivia Recruitment cauta pentru clientul sau, o importanta companie din domeniul productiei tipografice din Bucuresti, omul potrivit pentru a ocupa cu succes postul de REPREZENTANT VANZARI.

CE VEI FACE?
- vei concepe si vei gestiona baza de date cu clienti si potentiali clienti, fiind intotdeauna orientat catre extinderea acesteia;
- vei prospecta permanent piata, cautand noi oportunitati de dezvoltare a portofoliului de clienti;
- vei contacta potentialii clienti, vei prezenta oferta comerciala a firmei si vei negocia contractele;
- vei urmari derularea contractelor si vei monitoriza efectuarea platilor cuvenite in urma incheierii contractelor;
- vei crea si vei mentine relatia cu beneficiarii;
- vei colabora in permanenta cu Directorul de Vanzari si vei raporta acestuia situatia activitatii desfasurate.

CERINTE

Ca sa faci parte din echipa clientului nostru va trebui sa:
- iti placa „vanzarile” si beneficiile pe care le poti obtine dintr-o astfel de activitate;
- ai minim 1 an de experienta in vanzari directe (experienta in vanzarea de produse si servicii tipografice- avantaj);
- te regasesti in urmatoarea descriere: dinamic, entuziast, orientat catre rezultate, perseverent, organizat, flexibil in gandire si creativ in gasirea de solutii;
- ai putere de convingere si reale abilitati de comunicare (verbala si scrisa) si de negociere;
- stii sa sustii o conversatie in limba engleza;
- stpanesti Word-ul, Excel-ul, Outlook-ul si navigarea Internet;
- ai permis de conducere categoria B (avantaj).
Fair play-ul si integritatea dvs. sunt caracteristici definitorii apreciate!

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv: salariu fix si comisioane motivante din vanzari;
- Abonament lunar pe toate mijloacele de transport in comun din Bucuresti;
- Posibilitatea de dezvoltare intr-un mediu de lucru placut, alaturi de o echipa de profesionisti.

Valdivia Recruitment este o companie in plina dezvoltare in domeniul resurselor umane. In activitatea pe care o desfasuram, beneficiem de o echipa tanara, dedicata si cu mult entuziasm.

Misiunea noastra este sa oferim solutii integrate in domeniul resurselor umane, prin dezvoltarea unor parteneriate de durata, bazate pe incredere si profesionalism, printr-o activitate care imbina experienta, expertiza si pasiunea pentru domeniu.

Potrivirea valorilor tale individuale cu cele ale organizatiei in care lucrezi este esentiala. Rolul pe care il ai la serviciu este parte din propria ta identitate. In fiecare om se afla resurse valoroase care asteapta doar mediul propice pentru a se manifesta. Pentru ca intelege toate acestea, Valdivia Recruitment isi asuma rolul de consilier al tau in cariera si iti ofera oportunitatile de dezvoltare de care ai nevoie.

Pentru a intra in baza noastra de date, trimite un CV prin intermediul site-ului www.valdivia.ro (sectiunea Depunere CV) sau te asteptam la biroul nostru din Bucuresti, Sector 1, Bld. Iancu de Hunedoara, Nr.2, Bl.H6, Sc.A, Et.1, Ap.4.(Piata Victoriei). Pentru informatii suplimentare, contactati-ne telefonic: 021/312 60 69 sau prin e-mail: resurseumane@valdivia.ro

In urma furnizarii datelor cu caracter personal, conform legii 677/2001 beneficiati de dreptul de acces, interventie asupra datelor, dreptul de a nu fi supus unei decizii individuale.Totodata aveti dreptul sa va opuneti prelucrarii datelor si sa solicitati stergerea acestora. Prin inregistrarea acestui curriculum vitae sunteti de acord ca Valdivia Recruitment sa prelucreze datele cu caracter personal declarate.