REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI

URBAN MODELING AGENCY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea clientilor targetati
- prezentarea serviciilor de recuperare debite
- atragererea de noi clienti si marirea portofoliului de clienti ai companiei
- negocierea/ incheierea de contracte cu viitori clienti
- mentinerea legaturii cu clientii actuali
- indeplinirea targetului de vanzari

CERINTE

- studii superioare sau medii
- experienta inima in domeniu - constituie un avantaj
- persoana comunicativa, deschisa, indreptata spre indeplinirea obiectivelor propuse
- persoana capabila sa lucreze in conditii de stress si cu termene limita
- activitate de birou + deplasari la sediul clientilor
- firma sau pfa

BENEFICII OFERITE

- 1800 ron
- telefon
- beneficii in functie de rezultate
- mediu bun de dezvoltare si promovare

Urban & Asociatii este lider in recuperarea debitelor nationale si internationale reusind sa devina nr 1 in domeniu.