Reprezentant Vanzari-Bucuresti

Human Rent Romania S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea imaginii companiei;
- Promovarea /Vanzarea produselor;
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti ai firmei si cautarea de noi clienti;
- Intocmirea de rapoarte de activitate saptamanale.

CERINTE

- Persoana dinamica, dornica sa invete, cu bune abilitati de comunicare si negociere;
- Experienta in vanzari;
- Studii Medii/Superioare: profil tehnic, marketing;
- Permis de conducere;

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Comision din Vanzari in functie de realizari;
- Masina de serviciu.

Human Rent Romania face parte din grupul multinational de firme Human Rent, cu birouri in Ungaria, Cehia, Slovacia si Romania. Oferim servicii de leasing de personal, recrutare, selectie, payrolling si consultanta in resurse umane. In prezent, avem in derulare proiecte in urmatoarele domenii: logistica/transport/depozitare, restaurante/cafenele, vanzari/comert, IT, telecomunicatii, call-center, secretariat/administrativ, management, contabilitate, constructii, traducatori/interpreti.