REPREZENTANT VANZARI BUCURESTI

CITIUS HR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea obiectivelor lunare stabilite de seful direct;
- Crearea, mentinerea si dezvoltarea bunelor relatii cu toti clientii din zona de lucru;
- Realizarea vinzarilor pentru indeplinirea planului stabilit de seful direct, in stricta concordanta cu politica de vinzari a companiei.

CERINTE

- Studii medii/Studii superioare (studii in domeniul constructiilor - constituie avantaj);
- Experienta in vanzari - minim 1 an;
- Abilitati de comunicare si de negociere;
- Persoana serioasa, responsabila, oraganizata, motivata;
- Cunostinte PC - MS OFFICE;
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

CITIUS-HR este o companie de resurse umane ce ofera servicii complete si profesioniste in domeniul resurselor umane. Misiunea noastra presupune initierea si dezvoltarea de relatii de lunga durata intre companii si angajatii acestora prin profesionalismul si promptitudinea serviciilor pe care le oferim.