REPREZENTANT VANZARI -BUCURESTI

M & M PRODUCT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune identificarea de clienti noi, dezvoltarea actualei baze de clienti, cresterea volumului de vanzari /este subordonat unui a.s.m / raspunde de promovarea imaginii firmei, de informarea corecta, a superiorilor, cu privire la activitatea concurentei /clientii carora ne adresam sunt utilizatori industriali de ambalaje flexibile, de tote nivelele

CERINTE

persoana dinamica, responsabila, organizata
abilitati de comunicare si negociere
spirit de echipa
minim studii medii

BENEFICII OFERITE

- masina serviciu, tel mobil, salariu fix + bonus
- posibilitate de promovare

O companie in plina expansiune, atat pe profil de distributie nationala cat si producator, cu un imens potential de piata, avand o echipa tanara si motivata care asteapta noi membrii dornici sa i se alature, potential de dezvoltare si promovare pe baza abilitatilor personale si a rezultatelor si performantelor obtinute